Kalıp Sİstemlerİ

Kalıp sistemlerimiz hem oda sıcaklığında hem de yüksek sıcaklıkta kürlenebilen sağlam ve dayanıklı kalıplar, modeller üretmek üzere tasarlanmış kapsamlı bir malzeme grubudur. Bu ürünlere özel olarak tasarlanmış yüzey kaplama sistemleri, laminasyon malzemeleri ve döküm bileşikleri dahildir. Yüksek kaliteli sonuçlar için uygun sistemler seçilmelidir.

Yüzey Kaplamaları

Hem oda sıcaklığında hem de yüksek sıcaklıklarda kürlenme imkanı tanıyan epoksi yüzey kaplama sistemlerimiz, kürlenmiş parçanın yüzeyine fırça veya fırça benzeri bir aletle uygulanmak üzere tasarlanmış yüksek viskoziteli reçinelerdir. Uygulaması kolay ürünlerdir, kürlendikten sonra sert bir yüzey sağlarlar.

Laminasyon Sistemleri

Epoksi laminasyon reçine sistemlerimiz, takviye malzemeleri ile kullanılması amaçlanan yüksek performanslı kompozit kalıplar veya üretim parçaları üretmek için formüle ettiğimiz sistemlerdir

Döküm Reçineleri

Epoksi döküm reçineleri, çeşitli endüstriyel uygulamalara mükemmel bir çözüm sağlayabilen çok yönlü ürünlerdir. Ürünün kullanımını kolaylaştıran veya ürünler kürlendikten sonraki özelliklerini geliştiren dolgu maddeleri barındırırlar. Bu dolgu maddeleri ile ihtiyaca göre düşük büzüşme, daha yüksek mekanik mukavemet, kolay şekillendirme gibi ürünün performansını artıracak özellikler elde edilebilir. Hem oda sıcaklığı hem de yüksek sıcaklıkta kürlenebilen çeşitli sistemler bulunmaktadır.